Aktiv Eiendomsmegling har gleden av å presentere Lade Alle 170 B! Foto: Vidar Alvik / Grattis Foto.
En splitter ny 3-roms leilighet i attraktive Leangenbukta på Lade, ferdigstilt i 2026 og med 5 års nybyggsgaranti fra overtakelse. Fra stuen har man direkte utgang til egen balkong på ca. 5 m².
Leiligheten ligger i byggets 3. etasje og har en effektiv planløsning med åpen stue- og kjøkkenløsning, to soverom, bad og bod.
Her får man tilgang til flere attraktive felles fasiliteter i boligprosjektet, blant annet gjesteleilighet for besøkende.
Kjøkkenet er utstyrt med platetopp, stekeovn, oppvaskmaskin og kjøle-/fryseskap.
Leiligheten ligger i byggets 3. etasje og har en effektiv planløsning med åpen stue- og kjøkkenløsning, to soverom, bod og bad.
Området er bilfritt og omkranset av grønne uteområder som gir et rolig og familievennlig bomiljø.
Badet måler ca. 4 m² og er utstyrt med gulvvarme, opplegg for vaskemaskin og moderne innredning.
Innredningen består av servant med skuffer og speil med belysning. Videre er badet utstyrt med dusjhjørne, vegghengt toalett og downlights i himling for et stilrent uttrykk.
Boligen har to romslige soverom som måler henholdsvis 9,5 m² og 6 m².
Det ene soverommet har direkte utgang til en egen balkong på ca. 4 m².
Det største soverommet har god plass til dobbeltseng, garderobeløsning og annet møblement.
Boligen har lave felleskostnader der det meste er inkludert, noe som gir forutsigbare boutgifter.
Innvendig bod på 2,5 m² for ekstra oppbevaring.
Entréen har gode garderobemuligheter og gir en praktisk og ryddig adkomst til boligens øvrige rom.
1 / 15

TRONDHEIM Lade alle 170B

Splitter ny og strøken 3-roms selveier fra 2026 | To balkonger | Parkering* | Lav dokumentavgift og lave felleskostnader

  • kr 4 850 000
  • BRA-i 58 m²
  • 2 soverom
  • Prisantydningkr 4 850 000
  • Omkostningerkr 15 890
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 4 865 890
  • ObjektstypeLeilighet
  • EierformEierseksjon
  • Byggeår2026
  • Soverom2
  • Felleskostnaderkr 2 036
  • Tomt1 117.9 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning 3. etasje.
Moderne Sigdal-kjøkken med god skap- og benkeplass, samt integrerte hvitevarer som gir et stilrent og funksjonelt uttrykk.

Lade alle 170B, Trøndelag

Ola Krogstad

Eiendomsmeglerfullmektig

Ola Krogstad

47 45 77 50