Velkommen til Elvevegen 1C!
Visuell styling av stue
Stuen er lys og innbydende med store vindusflater og dør ut til terrasse.
I stue er det både vedovn og varmepumpe til oppvarming.
Visuell styling av kjøkken
Kjøkkenet ligger også i front og har godt med dagslys inn.
Praktisk kjøkken i egen del som gir en ryddig og skjermet løsning mot stuen.
Badet har nyere innredning med gode oppbevaringsmuligheter.
Bad har belegg på gulv med elektriske varmekabler, malte vegger, våtromsplater på vegger i dusj og himlingsplater i tak.
Visuell styling av soverom
Hovedsoverom har stor garderobeløsning.
Soverom 2.
Innvendig bod med hylleløsning.
Gang hvor man har begge soverom på høyre side og bad samt bod på venstre side.
Inngangsparti har svalgang fra heis, slik at man kan gå tørrskodd hele veien.
Svært flott balkong hvor man har sol fra morgen til kveld samt lunt og usjenert.
Fantastisk utsikt mot elva, grøntområder og fjell.
Pil viser garasjen som medfølger leiligheten.
På baksiden av bygget er det også stor parkeringsplass som kan benyttes av gjester. I tillegg til parkeringsmuligheter foran bygget.
Attraktiv beliggenhet midt i sentrum ? kort vei til butikker, servicetilbud og rekreasjon.
1 / 33

KVINESDAL Elvevegen 1C

Toppleilighet vendt mot elva med to soverom og nydelig utsikt! Medfølger garasje. Heis i bygget. Svært gode solforhold

  • kr 3 250 000
  • BRA-i 71 m²
  • 2 soverom
  • Prisantydningkr 3 250 000
  • Omkostningerkr 89 365
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 339 365
  • ObjektstypeLeilighet
  • EierformEierseksjon
  • Byggeår1991
  • Soverom2
  • Felleskostnaderkr 3 150
  • Tomt879.9 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning - leiligheten består av stue, kjøkken, 2 soverom, bad/vaskerom, entre og bod.
Bjørn Skjæveland

Partner / Eiendomsmegler MNEF

Bjørn Skjæveland

95 79 73 31