Aktiv Eiendomsmegling v/ Emil Hauger har gleden av å presentere Breimyra 56! Foto: Petter Tran.
Dette er en lys og romslig 4-roms leilighet med sentral barnevennlig og sentral beliggenhet
I 2026 er leiligheten oppgradert med nymalte vegger og nytt gulv i stue/kjøkken samt på ett av soverommene
Rommet har mye naturlig lysinnslipp fra store vindusflater
Vinduene i leiligheten ble byttet i 2019 i regi av borettslaget
Leiligheten har balansert ventilasjon
Fra stuen er det utgang til leilighetens balkong
Balkongen måler ca. 18 m²
Her kan man nyte gode solforhold sammen med fin utsikt
Her har man sol fra ca. kl. 09:00 og utover kvelden ? perfekt for å nyte fine solskinnsdager
Balkongen er delvis overbygget og kan således benyttes selv på gråværsdager
Fra stue kommer man inn til leilighetens kjøkken
Kjøkkenet har godt med både skap- og benkeplass, og innredningen har profilerte fronter og benkeplate i laminat
Frittstående hvitevarer og opplegg til oppvaskmaskin. Oppvaskmaskin medfølger handelen.
Leiligheten har tre soverom
Hovedsoverommet er romslig og kan enkelt innredes med dobbeltseng og tilhørende møblement som nattbord og kommode
Praktisk garderobeskap
De to øvrige soverommene passer fint som barnerom, gjesterom eller hjemmekontor etter behov
Gulv fra 2026
Soverom
Soverom
Leiligheten har to fullverdige baderom
Badet har innredning med servant av nyere dato, toalett og dusj
Vaskerom med inngang fra kjøkkenet. Vaskerommet er utstyrt med skyllekar og opplegg for oppvaskmaskin.
I gangen er det god plass til å henge fra seg yttertøy og sette fra seg sko i garderobeskap
Leiligheten har fast garasjeplass med elbillader
Leiligheten og borettslaget gjennomgikk omfattende oppgraderinger i 2019. Det ble blant annet installert ny kledning med etterisolering, nytt tak, nye vinduer i alle rom samt nye inngangsdører.
Nabolaget er barnevennlig med lekeplass like utenfor leiligheten
1 / 30

FLAKTVEIT Breimyra 56

Lys og romslig 4-roms leilighet med solrik balkong! Fast garasjeplass m/elbillader. Barnevennlig beliggenhet.

  • kr 2 990 000
  • BRA-i 100 m²
  • 3 soverom
  • Prisantydningkr 2 990 000
  • Omkostningerkr 1 390
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 620 625.59
  • EierformAndel
  • Byggeår1982
  • Soverom3
  • Andel fellesgjeldkr 629 235.59
  • Felleskostnaderkr 8 393
  • Tomt12 724.4 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning
I stuen er det god plass til både sitte- og spisegruppe

Breimyra 56, Vestland

Emil Hauger

Eiendomsmegler | Partner

Emil Hauger

93 81 51 36