Aktiv Eiendom v/Wenche Roterud presenterer Flatbyveien 3. Foto: Exponering v/Svein Michaelsen.
En landlig beliggende enebolig med et bruksareal på 259 m2 over tre etasjer.
Boligen har behov for renovering for å møte dagens standard.
Tomten er på over 2,7 mål.
Eiendommen ligger ca. 3 km utenfor Aursmoen sentrum - hvor du finner butikker, skoler, barnehage, daglige servicetilbud mm.
Går du med en drøm om å pusse opp og sette ditt eget preg på boligen - så kan dette være eiendommen du har ventet på.
I bakkant på eiendommen er det en garasjebygning på 50 m2 bruksareal.
Garasjen har i likhet med boligen behov for oppgradering.
I Aursmoen sentrum ligger Aurskog Senter som har et godt utvalg av butikker, samt helsetjenester, bank og eiendomsmegling.
Aurskog er et hyggelig tettsted under stadig utvikling.
Blant annet ble det i august 2025 åpnet en ny, flott 1-10 skole.
Her finnes også to barnehager i umiddelbar nærhet.
Er du sportsinteressert så har Aursmoen et godt utbygd idrettsanlegg.
Og er du en av de mange golfinteresserte - ja, da kan vi friste med en fin 18-hulls golfbane.
Ønsker du å avslutte golf- eller skirunden med et godt måltid - da ligger det en god restaurant ved golfbanen.
1 / 15

AURSKOG Flatbyveien 3

Enebolig med behov for renovering på stor tomt - fin beliggenhet med kort avstand til det meste.

  • kr 800 000
  • BRA-i 259 m²
  • 3 soverom
  • Prisantydningkr 800 000
  • Omkostningerkr 1 390
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 801 390
  • ObjektstypeEnebolig
  • EierformSelveier
  • Byggeår1922
  • Soverom3
  • Tomt2 721 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Fra tomten er det kort vei til busstopp som tar deg i retning Aurskog og Lillestrøm - eller Bjørkelangen som er kommunesentrum.

Flatbyveien 3, Akershus

Wenche Roterud

Eiendomsmegler MNEF

Wenche Roterud

99 01 81 95