Velkommen til Gruben og Litlåsen 16.
Gruben - Innholdsrik enebolig i et attraktivt område, romslig tomt og meget barnevennlig.
Eiendommen har kort avstand til Klokkerhagen elvepark, som byr på flotte tur- og rekreasjonsmuligheter året rundt
Romslig enebolig beliggende i et attraktiv område på Gruben.
Stue. Boligen, oppført i 1968, har et bruksareal på 190 m² fordelt på to etasjer.
Stue mot spisestue.
Planløsningen inkluderer entré, stue, kjellerstue, kjøkken, fem soverom, to lekre bad, bod og kott.
Spisestue mot kjøkkenet. her samler du dine til et trivelig måltid.
Stue mot spisestue og trapperomsgang.
Kjøkkeninnredning fra 2005 med profilerte trefronter, laminerte skrog og laminert benkeplate med nedfelt oppvaskkum.
Hall
Trapperomsgang i underetasje, eller om du ønsker bruke rommet som en liten kjellerstue.
Inngangsdør/ gang i underetasje.
Hall
Velkommen inn !
Soverom i underetasje.
Terrasse - flott utsikt.
Takterrasse -  her sitter du i le når regndråpene kommer.
Underetasje.
Hele 5 soverom i boligen.
Her mot et av soverommene i underetasje.
Soverom.
Soverom.
Utgravd bod/ lagerareal i underetasje.
Uteområdet består av en opparbeidet tomt med plen, prydbusker og en stor terrasse, delvis takoverbygd med utgang fra stuen.
Området har et rikt tilbud av skoler, barnehager, butikker og offentlig transport, samt gode solforhold og utsikt mot sør.
Omradebilde
Spilevegg ved inngangsparti.
Opparbeidet terrassert tomt med plen og
prydbusker. Tomten ligger i ett skrående terreng men er planert og opparbeidet med romslig plen og grøntareal.
Området Gruben byr på et bredt spekter av
servicetilbud, som f.eks dagligvarebutikk, frisør,
treningssenter, idrettshall, barnehager, skoler og
høgskoler.
Her dronebilde fra nabohuset og ned mot Mo i Rana. Barnevennlig beliggenhet.
Normalt gode parkeringsmuligheter i innkjørsel med oppstillingsplass for flere biler.
Badet i underetasje.
Hyggelig inngangsparti.
1 / 41

MO I RANA Litlåsen 16

• kr 4 500 000
  • BRA-i 190 m²
  • 5 soverom
  • Prisantydningkr 4 500 000
  • Omkostningerkr 113 890
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 4 613 890
  • ObjektstypeEnebolig
  • EierformSelveier
  • Byggeår1968
  • Soverom5
  • Tomt918 m²
  • Eierform tomtFestet

Meld deg på visning!

3D planillustrasjon av underetasje.
3D planillustrasjon 1.etasje.

Litlåsen 16, Nordland

Roger Clausen

Eiendomsmegler MNEF

Roger Clausen

95 77 75 29