Aktiv Eiendomsmegling v/ Jørn Tage Hereide og Henriette Hagen har gleden av å presentere Naust Hellevegen. Foto Inderhaug boligfoto.
Herlig eiendom med 2 naust og brygge. Dette er virkelig en unik eiendom ved sjø
Eiendommen ligger idyllisk til helt i sjøkanten ved Hellestrømmen og Dalevågen, med kort vei ut til åpent hav.
Her ligger forholdene svært godt til rette for båtliv, fiske og gode naturopplevelser året rundt.
Naustet har idylliske omgivelser. Her nyter man en nydelig og naturskjønn utsikt.
Til Stanghelle sentrum er det kun ca. 5 minutters kjøring, hvor man finner dagligvare og togstasjon med forbindelse videre mot Bergen og Voss.
Dale ligger også kun en kort kjøretur unna med ytterligere servicetilbud, mens Øyrane Torg i Indre Arna nås på rundt 35 minutter med et bredt utvalg av butikker, serveringssteder og tjenester.
Det er også togstasjon på både Dale og Stanghelle hvor togene kan ta deg retning både Bergen og Voss.
Nabolaget preges av rolige og fine omgivelser, samtidig som det er svært gode turmuligheter i skog og mark i nærområdet.
Eiendommen består av to separate bygg over ett plan, hvor det ene har tilbygget utedo.
Tomten har et areal på ca. 650,70 m² - Er ikke næyaktig oppmålt.
Ene naustet brukt til oppbevaring av båt.
Detaljbilde.
Den delen kan brukses til lagring av båt og utstyr eller sitte og nyte den herlige beliggenheten og utsikten
Naustene har et areal på 33 m2 og 15 m2, BRA-E. Naustet god pning slik at det er plass til lagring av båt o.l.
Deler av andre naustet er enkelt innredet og har innlagt strøm.
Her har det tidligere vært en liten kjøkkenkrok.
Naustet er innredet med en stue-del. Her har det også vært seng tidligere.
Utedo.
Velkommen på visning. Husk påmelding!
1 / 20

DALEKVAM Naust Hellevegen

To naustbygg med brygge og skinner for opptrekk / Lett adkomst og parkering / Fin beliggenhet mellom Dale og Stanghelle.

  • kr 675 000
  • BRA 48 m²
  • Prisantydningkr 675 000
  • Omkostningerkr 18 260
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 693 260
  • ObjektstypeAndre
  • EierformSelveier
  • Byggeår1934
  • Soverom -
  • Areal -
  • Tomt650.7 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Uteområdet er i hovedsak naturtomt, noe som gir et autentisk og maritimt preg, samtidig som det er opparbeidet brygge og skinner for enkel opptrekk av båt.

Naust Hellevegen, Vestland

Jørn Tage Hereide

Eiendomsmegler MNEF / Partner

Jørn Tage Hereide

99 25 14 65