Velkommen til Vargeia 31 - Leilighet i etablert borettslag. Spesielle vilkår for kjøp. Foto: Efkt v/Line Ottesen Berre
Sentral beliggende leilighet med pen utsikt
Veldrevet borettslag! Andel fellesgjeld: 0,- Felleskostnad: 5.500,- pr. mnd. inkl.: Kommunale avgifter, forsikring,
rengskap, avsetning til vedlikehold, tv/ internett (Altibox) m.m.
Andel fellesgjeld: 0,- Felleskostnad: 5.500,- pr. mnd. inkl.: Kommunale avgifter, forsikring, rengskap, avsetning til vedlikehold, tv/ internett (Altibox) m.m.
Bare personer utpekt av Høylandet kommune kan være andelseier/beboer i borettslaget. Bare funksjonshemmede personer hjemmehørende i Høylandet kommune eller kommunen kan eie andeler i borettslaget. Høylandet kommune kan eie to av tre andeler
Stue - 28 kvm
Stue/kjøkken - 28 kvm
Bad - tilrettelagt for rullestol. 6,5 kvm
Åpent bad - 6,5 kvm
Bad
Soverom - 12 kvm
Soverom - 12 kvm
Leiligheten er ferdig vasket til visning og vil ikke bli ytterligere ryddet og rengjort til overtagelse.
Bod
Veranda med utsikt
Nærområde
I nærheten
I nærheten
Planskisse - Velkommen til visning!
1 / 20

HØYLANDET Vargeia 31

Høylandet | BRL-leilighet på ett plan med sentral beliggenhet | Bare beboere utpekt av Høylandet kommune kan kjøpe.

  • kr 600 000
  • BRA-i 60 m²
  • 1 soverom
  • Prisantydningkr 600 000
  • Omkostningerkr 1 390
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 601 390
  • EierformAndel
  • Byggeår1991
  • Soverom1
  • Andel fellesgjeldkr -
  • Felleskostnaderkr 5 500
  • Tomt1 311 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Det er vedtektbestemt kriterier for hvem som kan kjøpe leiligheten. Ta kontakt med megler for mer info.

Vargeia 31, Trøndelag

Øyvind Hofstad

Eiendomsmegler

Øyvind Hofstad

41 78 72 00