Velkommen til Maridalsveien 205! Her får dere et lyst og moderne hjem dere kan flytte rett inn i. Vi ses på visning! Foto: Kim David Eriksen
Leiligheten ligger skjermet til, vendt ut mot rolig, grønn bakgård.
Plantegning fra takstmann. Leiligheten inneholder entré, stue, kjøkken, soverom og bad. Kjellerbod for lagring.
Lys og sosial stue med plass til sofagruppe, bord og TV-benk.
Balkongen er på 4kvm med plass til sittegruppe, grill og blomsterkasser. Her kan de varme dagene nytes!
I 2025 fikk leiligheten et betydelig løft med bla. nye gulv og lister, samt malte flater. Her er det enkelt å møblere etter egne ønsker og behov.
Leiligheten har naturlige soner som byr på flere møbleringsmuligheter.
Store vinduer mot to himmelretninger sikrer godt med lys og luft i leiligheten.
Fra stuen er det adkomst til boligens soverom. Soverommet er etablert i senere tid og samsvarer ikke med originale byggtegniner.
Her er det plass til stor dobbeltseng.  Store vinduer sikrer lys og luft i rommet.
Nyt en god natts søvn!
Det stilrene kjøkkenet ble montert i 2025. Her er det godt med oppbevaringsplass i skuffer og skap som gjør det enkelt å holde orden.
Av hvitevarer følger oppvaskmaskin, komfyr og koketopp. Lys under overskap og praktisk backsplash sikrer gode arbeidsforhold.
Naturlig plass til frittstående kjøleskap ved siden av garderobeskapene.
Det er også etablert ny garderobe med samme fronter som kjøkkeninrredningen. Her er det godt med oppbevaringsplass for klær og sko.
Flislagt bad fra 2011. Badet er romslig og inneholder alt dere trenger!
Badet har dushjørne med glassdører, servant med underskap, wc og speilskap med lys over. Det er opplegg for vaskemaskin på badet.
I det dere trer over dørstokken forsåtr dere umidddelbart hvilket moderne og gjennomført hjem dette er.
Praktisk oppbevaringsløsning i gang med plass til yttertøy og sko.
Velkommen til Maridalsveien 205! Her bor dere i et veldrevet borettslag.
Det er flere flotte grøntområder i gangavstand fra leiligheten.
For den aktive er Voldsløkka er herlig sted å tilbringe tid.
Bjølsen Bakeri kan tilby et godt utvalg kaffe og kaker.
Kun en spasertur unna ligger Storo Storsenter som tilbyr en rekke servicetilbud.
Det er også flotte turmuligheter i området.
1 / 25

OSLO Maridalsveien 205

Lys og moderne 2-R fra 2012 med balkong på 4m². Kjøkken og overflater fra 2025. VV og internett inkl. Stille og sentralt

  • kr 3 900 000
  • BRA-i 37 m²
  • 1 soverom
  • Prisantydningkr 3 900 000
  • Omkostningerkr 15 000
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 4 439 681.99
  • ObjektstypeLeilighet
  • EierformAksje
  • Byggeår1940
  • Soverom1
  • Andel fellesgjeldkr 524 681.99
  • Felleskostnaderkr 5 244
  • Tomt4 663 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

På de varme dagene er det deilig å kunne sette opp de doble balkongdørene og binde sammen inne- og uterom.

Maridalsveien 205, Oslo

Nina Friis Stensland

Partner/Eiendomsmegler

Nina Friis Stensland

98 08 41 42