Velkommen til Vabråten 122 - Presentert av Odd Andre Engh hos Aktiv Asker.
Gårdsplass med dobbelgarasje og belegningsstein.
Entré/gang.
Entré/gang.
Lys og trivelig stue.
Store vindusflater og mye lys.
God plass til stort spisebord.
Peisen er sentralt montert.
God plass til sofaseksjon og mediamøbler.
Overbygd veranda.
Veranda mot sør/vest.
Utsikt.
Utsikt.
Utsikt mot Askerelva.
31 kvm veranda.
God plass til utemøbler.
Verandaen strekker seg delvis rundt boligen.
Videre adkomst til hagen.
Stor gressplen til glede for barn og voksne.
Gode solforhold.
Kjøkken med spiseplass.
Kjøkkenet har innredning med glatte fronter.
Store arbeidsflater og mye oppbevaringsplass.
Gang.
Gang.
Hovedsoverom.
Hovedsoverom.
Gjestesoverom.
Gjestesoverom.
Gang.
Bad i 1. etasje.
Bad i 1. etasje.
Separat toalettrom i 1. etasje.
Gang i underetasje.
Gang i underetasje.
Rom benyttet som kjellerstue.
Rom benyttet som kjellerstue.
Rom benyttet som soverom.
Rom benyttet som soverom.
Soverom i underetasjen.
Soverom i underetasjen med adkomst til hage.
Bad i underetasjen.
Bad i underetasjen.
Separat vaskerom.
Innvendig bod.
Innvendig bod.
Kort avstand til Risenga idrettspark.
Risenga idrettsanlegg med et mylder av fritidstilbud.
Bilde fra Vabråten 122, VETTRE
Bleiker VGS.
Boligen sokner til Risenga ungdomsskole.
Leikvollhallen med hånballbaner, basketballbaner, volleyballbaner og badmintonbaner.
1 / 58

VETTRE Vabråten 122

Enebolig på Vettre med stort potensiale! Barnevennlig beliggenhet i blindvei. Gode solforhold og fin tomt. Dobbelgarasje

  • kr 7 500 000
  • BRA-i 193 m²
  • 3 soverom
  • Prisantydningkr 7 500 000
  • Omkostningerkr 188 890
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 7 688 890
  • ObjektstypeEnebolig
  • EierformSelveier
  • Byggeår1984
  • Soverom3
  • Tomt603.5 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning 1. etasje.
Entré/gang.

Vabråten 122, Akershus

Odd André Engh

Eiendomsmegler MNEF / Partner

Odd André Engh

90 04 49 17