Velkommen til Holmsætervegen 401! Fritidsboligen har terrasse mot sør, med konstruksjoner i treverk, og en opparbeidet tomt med plen og beplantning.
Kjøkkenet er utstyrt med profilerte fronter og heltre benkeplate for en solid utførelse.
Spiseplass med tilknytning til kjøkkenet gir en praktisk løsning for måltider.
Kjøkkenet har plass til integrert steketopp og komfyr.
Stuen har en elementpipe som gir mulighet for vedfyring og koselige opphold.
Lyse overflater i stuen skaper et harmonisk oppholdsrom med god romfølelse.
Stuen.
Rommet har en åpen løsning med synlige takbjelker som gir karakter.
Flislagt gulv og panelte vegger gir et praktisk og estetisk utrykk.
Plass til dobbeltseng med naturlig dagslys fra vindu.
Soverom med 3 sengeplasser.
Rommet har køyeseng og god plass til oppbevaring.
Hems med skråhimling og panel gir sjarmerende inntrykk med god plass.
Rommet har praktisk innredning med enkel tilgang til naturlig lys fra vindu.
Profilerte innerdører gir et klassisk preg til boligen.
Eiendommen inkluderer et uthus med enkel standard.
Boligen har trekledning med stående panel og en terrasse på 15 m² mot nord.
Eiendommen har en fritidsbolig med saltak og trekledning, beliggende i naturskjønne omgivelser.
Det finnes et uthus på eiendommen med enkel standard og liggende trekledning.
Uteområdet har sittegrupper og bålplass, ideelt for samling og avslapning.
Eiendommen tilbyr et skjermet og rolig uteområde med lekeplass og naturlig vegetasjon.
Det er en praktisk bålplass med sittebenker for sosialt samvær på eiendommen.
Dukkehus
Tomten er eiet og har et areal på 1026,9 m².
Området gir gode muligheter for fjellturer med utsikt mot fjellområder.
1 / 27

TRETTEN Holmsætervegen 401

Lun og innbydende familiehytte i naturskjønne omgivelser på Holmsætra. Kun en kort kjøretur til Hafjell og Kvitfjell.

  • kr 3 290 000
  • BRA-i 139 m²
  • 3 soverom
  • Prisantydningkr 3 290 000
  • Omkostningerkr 82 250
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 372 250
  • ObjektstypeFritidseiendom
  • EierformSelveier
  • Byggeår1992
  • Soverom3
  • Tomt1 029.9 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Stue og kjøkken har vedovn og profilerte fronter i heltre.
Store vindusflater ved spiseplassen gir rikelig med naturlig lys og utsikt.

Holmsætervegen 401, Innlandet

Kjetil Gustavsen

Eiendomsmegler MNEF

Kjetil Gustavsen

90 99 63 13