Velkommen til Halvorsrødveien!
Fasade
Pen stentrapp til inngangsparti
Åpen kjøkkenløsning til spisestue og stue
Romslig tv-stue med peis
Kontor med utgang til terrasse. Kan brukes som ekstra stue eller soverom om ønskelig.
Trappegang
Funksjonelt baderom med badekar
God plass til både vaskemaskin og tørketrommel
Et sted for å senke skuldrene
Soverom 1
Soverom 2
Hovedsoverom/Soverom 3
Solrik terrasse med enkel tilgang til hage og hagestue
Utestue. KI generert for sommerfarger.
Utestue. KI generert for sommerfarger.
Hagestue innredet som treningsrom
Terrasse
1 / 40

GRESSVIK Halvorsrødveien 1

Familievennlig enebolig på romslig og solrik tomt | Hagestue og uthus | Kort vei til sjøen

  • kr 3 390 000
  • BRA-i 136 m²
  • 4 soverom
  • Prisantydningkr 3 390 000
  • Omkostningerkr 86 140
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 476 140
  • ObjektstypeEnebolig
  • EierformSelveier
  • Byggeår1920
  • Soverom4
  • Tomt1 082.1 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning 1. Etasje
Entré

Halvorsrødveien 1, Østfold

Jens August Larsen

Daglig leder / Eiendomsmegler

Jens August Larsen

99 71 78 79