Aktiv eiendomsmegling ved Anniken har gleden av å presentere Tørrisengbergan 23. Foto: privat
Sjekk denne utsikten
Hytten er bygd etter TEK17, ferdigstilt i 2025
Flott og romslig hytte
Innholdsrik kjøkkeninnredning med egen kjøkkenøy og integrerte hvitevarer
Badet er over 6 kvm, og har en flott innredning. Flis med varmekabler under og våtromsplater på vegg
Trappen er plassbygd, god trapp å gå i
Loftstuen med et eget spennende oppbevaringsrom innenfor
Det er også egen bod, teknsik rom, hvor de også har montert WC, smart løsning
Hurtigruta passerer i leia forbi hytten
Fantastisk utsikt
Tørrisengvika 500m mot sør
Utsikt fra Hornfjellet
Det er flotte området i nærområdet
1 / 40

GUTVIK Tørrisengbergan 23

Sjekk prisen! Nybygd hytte som ligger fantastisk til i Tørrisengbergan hyttefelt

  • kr 3 990 000
  • BRA-i 131 m²
  • 4 soverom
  • Prisantydningkr 3 990 000
  • Omkostningerkr 7 640
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 997 640
  • ObjektstypeFritidseiendom
  • EierformSelveier
  • Byggeår2025
  • Soverom4
  • Tomt900 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Tørrisengbergan 23, Trøndelag

Anniken Waagø

Eiendomsmegler

Anniken Waagø

97 12 97 62