Velkommen til Steinkleiva 18 v/ Andre Sandvik i Aktiv Eiendomsmegling Kristiansand! Foto: Ivars Upe
Moderne, strøken del av tomannsbolig beliggende i et etterspurt og barnevennlig på Lund/ Hamreheia i Kristiansand
Nabolaget er spesielt anbefalt for familier og godt voksne, med kort avstand til skoler, barnehager og dagligvarebutikker
Moderne bolig med funkis-preg med nærhet til alt du trenger i hverdagen
Delikat og åpen stue- og kjøkkenløsning med fine detaljer
Her kan du dekke langbord og invitere venner og familie til små og store sammenkomster
Kjøkkenet er velutstyrt og har integrerte hvitevarer og stor halvøy!
Godt belyst med spotter i taket
Det er gode vindusflater som slipper inn rikelig med naturlig lys som bidrar til den gode romfølelsen
Stuens utforming gjør det enkelt å møblere flere sosiale soner etter eget ønske og behov
Fra stuen er det utgang til både veranda og balkong
Det andre badet i tilknytning hovedsoverommet i hovedetasjen
Her med eget walk-in closet
Soverom i tilknytning walk-in closet
Det er 3 soverom i etasjen (Her fra soverom 1)
Soverom 2
Soverom 3
Tv-stue med skyvedør ut til den private hagen
Flott flislagt bad med tilhørende vaskeromsdel
Praktisk vaskerom/teknisk rom med direkte utgang til hagen
Svært hyggelig entre som gir det rette førsteinntrykket ved ankomst
I tilknytning takterrassen kan du enkelt lage innvendig kjøkken med klargjorte rør!
Den deilige takterrassen blir et naturlig samlingspunkt på varme sommerdager der du har sol fra morgen til kveld
Her ligger du høyt i terrenget med fin utsikt utover byen
Her kan du ha utemøbler, grill og beplantning
Stemningsbilde fra selger - solnedgangen er vakker fra takterrassen
Den private hagen er fin om du har dyr eller barn som ønsker å leke fritt
Pent opparbeidet med beplatning
Velkommen til visning!
1 / 42

KRISTIANSAND S Steinkleiva 18

Moderne, strøken tomannsbolig med egen takterrasse! Garasje | Usjenert hage | Sol hele dagen | Etterspurt beliggenhet!

  • kr 10 990 000
  • BRA-i 165 m²
  • 4 soverom
  • Prisantydningkr 10 990 000
  • Omkostningerkr 276 140
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 11 266 140
  • ObjektstypeTomannsbolig
  • EierformSelveier
  • Byggeår2020
  • Soverom4
  • Tomt548.5 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Ned til 1.etasje har du soveromsfløy med tv-stue, bad og vaskerom
Vi starter med hovedetasjens planløsning

Steinkleiva 18, Agder

Andre Sandvik

Daglig leder | Eiendomsmegler MNEF

Andre Sandvik

99 71 01 09