Velkommen til Maridalsceien 64D - En lys og moderne andelsleilighet ved Iladalen, nær Alexander Kiellands plass!
Leiligheten inneholder entré, bad, sovereom og stue med kjøkken. I tillegg disponerer leiligheten kjellerbod på 5 kvm og loftsbod på 7 kvm.
Store vindusflater slipper inn dagslys og gir rommet en lys atmosfære.
Vinduer med 2-lags glass i trerammer fra 2018 gir god isolasjon og funksjonalitet.
Fin utsikt mot rolig gate fra stuevinduet.
Radiatorer gir rommet oppvarming via fjernvarmesystemet.
Plass til sofagruppe og annet møblement gir rommet fleksible innredningsmuligheter.
Direkte forbindelse til kjøkkenet skaper en sosial og praktisk planløsning.
Rommet har en takhøyde på 2,6 meter, noe som gir en romslig følelse.
IKEA kjøkkeninnredning fra 2017 inkluderer glatte fronter og integrerte hvitevarer.
Trefinert benkeplate med oppvaskkum gir et praktisk arbeidsområde.
Lys under overskap og ventilator med kullfilter.
Badet ble bygget i 2008 og har flislagt gulv med gulvvarme og flislagte vegger. Himlingen består av malte plater med innfelte lys.
Badet er utstyrt med veggmontert wc, servant med underskap, speilskap og veggmonterte dusjdører. Det er opplegg for vaskemaskin.
Plassering nær vinduet gir naturlig lys til soverommet.
Soverom med plass til dobbeltseng. Soverommet var opprinnelig kjøkken som senere har blitt gjort om. Dette er ikke byggemeldt.
Store garderobeskap gir praktisk oppbevaring i rommet.
Flislagt gulv gir et slitesterkt og vedlikeholdsvennlig underlag.
Felles vaskerom med tilgang til vaskemaskin og tørketrommel.
Felles treningsrom.
Praktisk verksted med arbeidsbenk og oppbevaringshyller.
Felles uteområde med lekeplass og rekreasjonsmuligheter for beboerne.
Sitteplasser i felles hageområde gir gode muligheter for sosialt samvær.
Godt vedlikeholdt felles hageområde med lekeplass og diverse beplatning.
Felles hage med benker og bord, omgitt av vakre blomstrende trær.
Bygningen har yttervegger i teglsteinskonstruksjon, som gir et solid og varig eksteriør.
Oppført i 1933 med historisk betydning som en del av det første borettslaget i sin helhet planlagt av OBOS.
Beliggende i et attraktivt område med enkel adgang til gateparkering.
1 / 31

OSLO Maridalsveien 64D

Lys og moderne andelsleilighet ved Iladalen, nær Alexander Kiellands plass | Fyring og vv inkl. | Ingen dok.avgift

  • kr 4 500 000
  • BRA-i 45 m²
  • 1 soverom
  • Prisantydningkr 4 500 000
  • Omkostningerkr 9 796
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 4 575 910.74
  • EierformAndel
  • Byggeår1933
  • Soverom1
  • Andel fellesgjeldkr 66 114.74
  • Felleskostnaderkr 3 415.36
  • Tomt3 341 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Maridalsveien 64D, Oslo

Klaus Westersund

Daglig leder / Eiendomsmegler / Partner

Klaus Westersund

92 61 05 85