Velkommen til Årossanden 3C - ferieleilighet tilknyttet felles basseng - kort vei til langgrunn strand - presentert av Gaute Kverneland i Aktiv. Foto: Ivars Upe
Egen solrik uteplass som er delvis overbygd. God plass til utemøbler.
Tilgang til felles oppvarmet basseng som kan brukes hele året. Det er også boblebad og badstue i fellesbygget.
Leiligheten er gjennomgående lys og moderne med arealeffektiv planløsning.
Åpen stue/ kjøkkenløsning
Mulighet for egen sittegruppe i stua
Pent Kvik-kjøkken med integrerte hvitevarer
Plass til hyller og oppbevaring på kjøkkenet
Soverom 1
Soverom 2
Hyggelig inngangsparti
Entre
Flott, fliselagt bad som er innredet med dusjhjørne, servant og toalett. Varmekabler.
Eget avlukket opplegg for vaskemaskin og tørketrommel
..som vises her.
Romslig utvendig sportsbod
Entre
Stor uteplass med direkte tilgang til felles hage
Flott avskjermet med hekk
Delvis overbygd slik at man kan sitte ute selv om det skulle regne noen små dråper
Tilgang til felles oppvarmet basseng som kan brukes hele året
Flotte Årossanden kun få meter unna! Langgrunn strand, lekeapparater, sandvolleyball og mange andre tilbud for hele familien
Leiligheten ligger i et flott område med båthavn, marina og strand - ekte Sørlandsidyll!
1 / 35

SØGNE Årossanden 3C

Nyere og svært delikat ferieleilighet på bakkeplan! Felles basseng og boblebad | Badestrand og flotte turområder!

  • kr 3 590 000
  • BRA-i 67 m²
  • 2 soverom
  • Prisantydningkr 3 590 000
  • Omkostningerkr 91 140
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 3 681 140
  • ObjektstypeFritidseiendom
  • EierformEierseksjon
  • Byggeår2024
  • Soverom2
  • Tomt6 988 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Plantegning
Mye vinduer som gir god romfølelse

Årossanden 3C, Agder

Gaute Kverneland

Eiendomsmegler

Gaute Kverneland

93 45 59 83