Velkommen til Cudrios Gate 26 B! Foto: Boligfotograf 1 - Digitalt stylet
En sjønær og innbydende leilighet uten boplikt på Smietangen i Langesund. Digitalt stylet
Velkommen inn! Entré med spotter i tak og skyvedørsgarderobe
Videre inn i åpen stue/kjøkkenløsning - Digitalt stylet
Store vindusflater mot både sør og vest slipper inn rikelig med naturlig lys
Enkel adkomst til terrasse fra stue - Digitalt stylet
Utsikt
Utsikt
Stue og kjøkken varmes opp med vannbåren varme i gulv, samt ventilasjonsanlegg med varmegjenvinning
Stuedel - Digitalt stylet
Stuedel
Stilren kjøkkeninnredning med moderne preg og integrerte hvitevarer - Digitalt stylet
Stilren kjøkkeninnredning med moderne preg og integrerte hvitevarer
De integrerte hvitevarene medfølger ved salg: Induksjonstopp, komfyr, kombiskap og oppvaskmaskin
Kjøkkendel
Kjøkkendel
Hovedsoverommet har god plass til dobbetlseng og øvrig soveromsmøblement, samt fin plass til oppbevaring i skyvedørsgarderobe - Digitalt stylet
Hovedsoverom -Digitalt stylet
Hovedsoverom
Hovedsoverom
Det andre soverommet har også skyvedørsgarderobe, samt utsikt til sjøen
Lyst, flislagt bad med varmekabler i gulv.
Et moderne og funksjonelt bad med dusjnisje, servant i innredning, vegghengt toalett og opplegg til vaskemaskin
Plantegning
Enkel adkomst til gressplen fra terrasse
Terrassedel
Overnbygget inngangsparti med enkel adkomst
Borettslaget har pent opparbeidede fellesarealer med gangstier og plenareal
Et hyggelig borettslag i sjønære omgivelser!
Leiligheten ligger i første etasje, med alt på en flate og trappeløs adkomst
Kort vei til sjøen fra leiligheten!
Dronebilde
Dronebilde
Dronebilde
Dronebilde
Dronebilde
1 / 39

LANGESUND Cudrios gate 26B

Innflytningsklar og innbydende leilighet uten boplikt på Smietangen! Sjønær, solrik, sentral beliggenhet. INKL BÅTPLASS!

  • kr 2 100 000
  • BRA 63.7 m²
  • 2 soverom
  • Prisantydningkr 2 100 000
  • Omkostningerkr 11 240
  • Totalpris inkl. omkostningerkr 4 211 240
  • EierformAndel
  • Byggeår2023
  • Soverom2
  • ArealP-rom 62 m²
  • Andel fellesgjeldkr 2 100 000
  • Felleskostnaderkr 14 138
  • Tomt3 554 m²
  • Eierform tomtEiet

Meld deg på visning!

Cudrios gate 26B, Telemark

Dokumenter

Barbro Trotland

Eiendomsmegler MNEF / Fagansvarlig

Barbro Trotland

95 48 51 13